את/ה מרצה בתחילת דרכך או מרצה מנוסה - את/ה בוודאי רוצה להרחיב את החשיפה שלך ולהעביר יותר ויותר הרצאות לקבוצות בחברות וארגונים.

 

  • האם יש ברשותך חומרים שיווקיים מרשימים ומדויקים לקהלי היעד?
  • האם התוכן שלך מוצג באופן אטרקטיבי, ממוקד, משכנע?
  • האם הנראות הוויזואלית שלך מרשימה?
  • יש לך ידע אילו סוגי ארגונים מזמינים הרצאות, מי הם בעלי התפקידים הרלוונטיים ואיך להגיע אליהם? אילו חיבורים וקשרים עלייך ליזום על מנת להגיע לחשיפה מקסימלית לקהלים רלוונטיים? אילו פלטפורמות חשיפה עומדות לרשותך? איך להצטרף למאגרים שונים שיזרימו לך הרצאות?
  • יש לך ידע בתמחור ההרצאה שלך? אילו פרמטרים משפיעים על התמחור ומה טווח התמחור לסוגי הארגונים השונים?

 

שמי הדס חזן, הבעלים של  "קשרים – תוכן, ייצוג והפקת כנסים".

אני משווקת תוכן לארגונים ומייצרת פלטפורמות חשיפה למרצים ב-15 שנים האחרונות.

בין היתר, הפקתי ב-5 שנים האחרונות עשרה כנסים של חשיפת מרצים ואומנים בהם אירחתי למעלה מ 2000 בעלי תפקידים האמונים על הזמנת הרצאות ותוכן.

בשנה האחרונה החלטתי להעניק את כל הידע והניסיון הרב שצברתי בתחום ולהציע תכניות ליווי אישי למרצים בתחילת דרכם או למרצים מנוסים יותר שמעוניינים להגיע ליותר ויותר לקוחות ואין להם את הידע והכלים הנחוצים.

אני מציעה תכניות ליווי המותאמות אישית לכל מרצה ומרצה. החל מכתיבת הרצאה סוחפת ומרתקת, בניית מצגת מרשימה, יצירת חומרים שיווקיים מעולים ונראות ויזואלית מיטבית החשובה כל כך במערך שיווק ההרצאה, הדרכה צמודה להצטרפות למאגרים וגופים שונים, חיבורים רלוונטיים אפקטיביים, הדרכה וידע בנושא תמחור ההרצאה לקבוצות מסוגים שונים ובסוף התהליך ניתן ליצור באמצעותי חשיפה לתפוצה עצומה וגם להצטרף למאגר המרצים אותם אני מייצגת ומשווקת.