נעים מאוד, שמי הדס חזן. את "קשרים – ייצוג, תוכן והפקת כנסים" הקמתי לאחר היכרות מעמיקה והתנהלות יומיומית של כ 12 שנה מול מרצים, אמנים וספקי תוכן וניהול עשרות פרויקטים בתחום התרבות והבידור, במטרה לחבר בין אנשים וארגונים לבין תוכן וידע מעשיר, איכותי ומרתק.

קיבצתי מגוון של מרצים, אמנים ומנחי סדנאות אותם אני מייצגת ויצרתי מאגר עשיר ואיכותי בתחומי התמחות שונים, החל מסיפורי חיים מרגשים ומעוררי השראה, הרצאות ידע בעלות עניין וערך מוסף, הרצאות העשרה ופנאי ועד מופעי בידור וחוויה, מופעי מוסיקה, סדנאות גיבוש וסדנאות מקצועיות.

השירות שלי אישי, מקצועי וסבלני והתוכן אותו אני מציעה מותאם באופן מדויק לצרכי הלקוח. אני עובדת מול חברות וארגונים, וועדי עובדים, מוסדות ממשלתיים, מרכזים קהילתיים, ישובים, ספריות, מוסדות חינוך ומרכזי תרבות בכל הארץ ומאחורי הפקת עשרה כנסים של חשיפת מרצים ואמנים בהם אירחתי מאות מנהלי תרבות, רווחה, משאבי אנוש ויו"ר וועדים בחברות וארגונים.

בהיותי מחוברת מאז ומתמיד להתנדבות ותרומה לקהילה, החלטתי שאחרי כל הזמנת הרצאה, מופע או סדנה, יועברו סך של 55 שקלים לארגון או עמותה לבחירתו של הלקוח המזמין.

אשמח ללוות גם אותך בבחירת התוכן הבא ולספק לקהל שלך חוויה בלתי נשכחת.

pic 2

הדס חזן